رهاتل
وعده جهرمی برای وضعیت اینترنت؛

شبكه اینترنت خانگی را با كمترین كاغذبازی گسترش می دهیم

شبكه اینترنت خانگی را با كمترین كاغذبازی گسترش می دهیم به گزارش رهاتل وزیر ارتباطات اظهار داشت: در سال پیش رو با تمام توان شبكه اینترنت خانگی را گسترش می دهیم و میلیون ها اشتراك جدید خانگی با كمترین كاغذبازی اداری و در كمترین زمان برقرار می شود.


به گزارش رهاتل به نقل از مهر، محمد جواد آذری جهرمی با انتشار پاسخ های شرکت کنندگان در یک نظرسنجی درباره اینترنت که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مطرح کرده بود، نوشت: بر مبنای نظر شما برنامه ریزی عملیاتی کردیم که در سال پیش رو با تمام توان شبکه ی اینترنت خانگی را گسترش دهیم و میلیون ها اشتراک جدید خانگی با کمترین کاغذبازی اداری و در کمترین زمان ممکن (۴۸ ساعت از ثبت درخواست تا راه اندازی در منزل) تحویل شما دهیم و از سویی هم با VDSL سرعت اینترنت خانگی فعلی را چهار برابر نماییم. وی ادامه داد: الان یک میلیون اشتراک خانگی اینترنت در مناطق شهری و روستایی آماده واگذاری شده است. همینطور فاز دوم هم برای شهریورماه آماده واگذاری خواهد بود. اولویت در واگذاری یک میلیون اشتراک با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند. وزیر ارتباطات در ادامه با اشاره به اینکه افراد برای ثبت نام نیازی به رجوع حضوری ندارند، نوشت: همه اقدامات به صورت تمام الکترونیکی و از راه زیرساخت های دولت الکترونیک فراهم گشته است. حداکثر ۴۸ ساعت بعد از ثبت نام اشتراک ها واگذار می شود و قابل استفاده می باشد. همینطور در بخش ارتقای ۴ برابری سرعت هم مشترکین فعلی اینترنت خانگی در اولویت هستند. کاربران در پاسخ به این سؤال جهرمی در نظرسنجی که قیمت کدام اینترنت (خانگی یا ۴G) برای شما مناسب تر است، ۷۵ درصد کاربران اینترنت خانگی و ۲۵ درصد آنها اینترنت ۴G را گزینه مناسب برای خود اعلام نموده اند.
همچنین آذری جهرمی در این نظرسنجی از کاربران پرسیده بود: آیا شما در منزل سرویس اینترنت خانگی دارید؟ ۶۲ درصد پاسخ دهندگان اعلام نمودند این سرویس را در اختیار دارند و ۳۸درصد از این سرویس را در اختیار نداشتند.
سومین سوال وی در این نظر سنجی به امکان فراهم کردن اینترنت خانگی از راه سامانه و ظرف ۲۴ ساعت مربوط بود. او از کاربران پرسیده بود: اگر در منزل اینترنت خانگی ندارید و بدون رجوع حضوری و از راه سامانه و ظرف ۲۴ ساعت بعد از سفارش شما، این خدمت در منزل شما دائر شود؛ آیا تمایلی به اشتراک در این نوع اینترنت دارید؟ ۷۳ درصد شرکت کنندگان به این سؤال پاسخ مثبت و ۲۷ درصد پاسخ منفی داده اند.


1399/03/06
23:54:16
5.0 / 5
3295
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات