رهاتل

تاكید حاجی دلیگانی بر لزوم توسعه زیرساخت های الكترونیكی بورس

تاكید حاجی دلیگانی بر لزوم توسعه زیرساخت های الكترونیكی بورس به گزارش رهاتل رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذكر نماینده مردم شاهین شهر در خصوص لزوم افزایش توسعه زیرساخت های الكترونیكی بورس اظهار داشت: این مساله لزوم دارد و مسئولان كارهایی در این خصوص انجام داده اند تا ظرفیت برای كسانی كه می خواهند با هزینه كم سرمایه گذاری كنند توسعه پیدا كند.


به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شما چندین بار درباب نقش مجلس و بیانیه گام دوم دستوراتی دادیم. مرکز پژوهش ها باید به دقت مطالبی را تهیه نماید و به مجلس بیاورد تا نقش ما مشخص شود. مجلس دهم رو به پایان است ولی هنوز اقدامی در این خصوص انجام نشده است.
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به حاجی دلیگانی اظهار داشت: مرکز پژوهش ها گزارش هایی در این خصوص تهیه کرده و به مجلس فرستاده اما این مساله باید در مجلس بعدی مورد بررسی قرار بگیرد؛ چونکه این گزارش ها باید به کمیسیون ها ارجاع شده و به دقت بررسی شود چونکه زمان زیادی می گیرد.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در ادامه تذکر شفاهی خود در مورد بازار بورس، اظهار داشت: زیرساخت های بورس در گذشته ۸۰ هزار بوده که طی چند سال اخیر به ۱۸۰ هزار نفر بالا رفته اما الان دو میلیون نفر در حال ثبت معامله هستند. زیرساخت های بورس از نظر الکترونیک باید توسعه پیدا کند که در آینده با آزادسازی سهام عدالت گرفتار مشکل نشویم.
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این گفته حاجی دلیگانی اظهار نمود: نکته شما درست است، مسئولان فکرهایی در این خصوص کرده اند که ظرفیت را ارتقاء بدهند؛ چونکه خیلی افراد می خواهند با دو یا سه میلیون سهام خرد بخرند و بتوانند در این عرصه سرمایه گذاری کنند.
منبع:

1399/02/24
16:11:34
5.0 / 5
3034
تگهای خبر: سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات