رهاتل

فعالیت فرهنگی جهرمی، راه اندازی كمپین ترویج كتابخوانی

فعالیت فرهنگی جهرمی، راه اندازی كمپین ترویج كتابخوانی رهاتل: وزیر ارتباطات با اشاره به اینكه سرانه مطالعه از زمان حضور در فضای مجازی خیلی كمتر شده است از طریق اندازی كمپین پشتیبانی از نویسندگان و ترویج كتابخوانی آگاهی داد.به گزارش رهاتل به نقل از مهر، محمد جواد آذری جهرمی در توئیتر نوشت: سرانه مطالعه ما از زمان حضور در فضای مجازی خیلی كمتر شده و این یك خبر قابل تامل است.
وی اضافه كرد: آینده روشن، نیاز به جامعه ای كتابخوان دارد و به همین علت من و همسرم تصمیم گرفتیم كمپینی را برای پشتیبانی از نویسندگان و ترویج كتابخوانی بویژه برای كودكان در فضای مجازی آغاز نماییم.
وی با اشاره به اینكه منتظر پیشنهادات هستیم، دو سئوال نظرسنجی با این مضمون «حق السهم نویسنده كتاب از فروش اثر چقدر است» و باز «دلیل شما برای عدم مطالعه چیست»، را بیان كرد و از كاربران توئیتر خواست در این نظرسنجی ها شركت نمایند.
به گزارش رهاتل به نقل از مهر، قبل از این فعالیت، وزیر ارتباطات و وزارتخانه وی درباب ورود به سوژه تولید محتوا در حوزه كودك با انتقاداتی همراه بود و گفته می شد كه وزارت ارتباطات به حوزه وزارت ارشاد ورود پیدا كرده است.

1397/11/05
19:51:53
5.0 / 5
4430
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات