رهاتل

نخستین رویداد تلفن همراه و توسعه زندگی شهری

نخستین رویداد تلفن همراه و توسعه زندگی شهری رهاتل: نخستین رویداد موپك برای تلفن همراه، برنامه ریزی و توسعه زندگی شهری با همكاری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری از 26 مهرماه برگزار می گردد.به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، در سال های اخیر استفاده از فناوری های ICT برای راه اندازی كسب و كارهای فناورانه نوپا (استارتاپ) از دو منظر كاهش هزینه ها و تسهیل امور اجرایی و ایجاد اشتغال مورد استقبال دستگاه های دولتی و بخش خصوصی كشور قرار گرفته است.
بر این اساس شهرداری منطقه 5 تهران با همكاری ستاد فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی رویداد موپك (تلفن همراه، برنامه ریزی و توسعه زندگی شهری) از 26 تا 29 مهرماه جاری در مجتمع تجاری كوروش مال برگزار می شود.
شهر هوشمند، خدمات مرتبط با مراكز و مجتمع های تجاری، گردشگری شهری و كارآفرینی، كارآفرینی در بافت فرسوده، اقتصاد شهری و خانواده ها، ترافیك و فرهنگ رانندگی، دستفروشی و سد معبر، مدیریت پسماند و تفكیك زباله (خشك و تر)، كارآفرینی اقشار آسیب دیده اجتماعی، زنان بدسرپرست و سرپرست خانوار از جمله موضوعات این رویداد هستند.
این رویداد در دو بخش استارت آپ ویكند و نمایشگاه برگزار می شود.
در بخش استارتاپ ویكند شركت كنندگان در یك فضای مشترك با كمك مربیان خبره كه از میان كارآفرینان موفق و متخصصین حوزه مدیریت شهری انتخاب شده اند، در جهت تبدیل ایده های خود به كسب وكار موفق تلاش می كنند.
در بخش نمایشگاهی نیز اقدام به معرفی شركت ها، كسب و كارهای جدید، ایده دادن به فارغ التحصیلان برای یافتن جایگاه شایسته، تعامل و ارتباط با صنعت خواهد شد.

 

1396/07/05
15:43:25
5.0 / 5
4722
تگهای خبر: تلفن همراه , فناوری , تلفن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات