رهاتل

چین پیکار تبلیغاتی سالانه امنیت سایبری راه اندازی می کند

چین پیکار تبلیغاتی سالانه امنیت سایبری راه اندازی می کند به گزارش رهاتل، هفته امنیت سایبری ۲۰۲۲ چین که یک رویداد تبلیغاتی سراسری برای افزایش آگاهی عمومی در مورد امنیت سایبری است، از روز دوشنبه شروع شد.به گزارش رهاتل به نقل از سی جی تی ان، رویدادهای مهم این رویداد، همچون مراسم افتتاحیه و اجلاس سران در مورد امنیت سایبری، در شهر هفی در استان آنهویی در شرق چین برگزار گردید. شعار اصلی این پیکار تبلیغاتی «امنیت سایبری برای مردم و توسط مردم» است که تا ۱۱ سپتامبر ادامه می یابد.
این رویداد به صورت مشترک توسط ۱۰ بخش، همچون اداره فضای مجازی چین، وزارت آموزش و پرورش و وزارت امنیت عمومی برگزار شده است.
این کمپین بر ارتقای امنیت داده های خودرو، هوش مصنوعی، محافظت از اطلاعات شخصی، استانداردهای امنیت سایبری و توسعه تجهیزات صنعتی متمرکز خواهد بود.
رویدادهای مرتبط دیگری هم در جوامع مختلف، دانشگاه ها، روستاها و شرکت ها جهت کمک به افزایش آگاهی مردم در مورد امنیت سایبری سازماندهی خواهد شد.
به عنوان بخشی از این پیکار، نمایشگاه امنیت سایبری چین هم از بعدازظهر یکشنبه شروع شد. حدود ۶۰ شرکت امنیت سایبری و اینترنتی در این نمایشگاه شرکت کردند که دستاوردهای نوآورانه چین در زمینه ارتقای امنیت را به نمایش گذاشتند.

1401/06/15
21:54:47
5.0 / 5
192
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات