رهاتل
دیده بان ارتباطات روسیه اعلام كرد

ادامه کندی سرعت توییتر تا پاکسازی کامل محتوای بدون مجوز

ادامه کندی سرعت توییتر تا پاکسازی کامل محتوای بدون مجوز روسیه سرعت توییتر در دستگاه های قابل حمل را تا آن زمان که همه محتوای بدون مجوز در این شبکه اجتماعی حذف نشود، آهسته نگه خواهد داشت.به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، مقامات روسیه بتازگی اقداماتی را برای سامان دهی فعالیت غولهای فناوری انجام داده و جریمه های کوچکی برای تخلفات مربوط به محتوای بدون مجوز مقابل آنها صادر کرده اند و همزمان از شرکتهای خارجی خواسته اند نماینده رسمی در روسیه معرفی کنند و اطلاعات شخصی شهروندان روسی را در این کشور نگهداری کنند.

روس کومنادزور (رگولاتور ارتباطات دولتی روسیه) به رویترز اعلام نمود توییتر از مارس به سبب ارسال شدن پستهای حاوی محتوای هرزه نگاری کودکان، اطلاعات مربوط به مواد مخدر یا تشویق خردسالان به خودکشی، با کندی تنبیهی سرعت روبرو شده است.

توییتر این ادعا که اجازه داده است پلتفرمش برای ترویج رفتارهای غیرقانونی مورد استفاده قرار بگیرد را رد و اعلام نموده که سیاستش هیچ اغماضی در مقابل بهره برداری از کودکان ندارد و ترویج خودکشی و خودآزاری را ممنوع می کند.

بارگزاری ویدئوها و تصاویر در توییتر در دستگاه های قابل حمل به شکل چشمگیری آهسته تر شده است اما روس کومنادزور در ماه مه از محدودیت سرعت توییتر در شبکه های ثابت کاست.

روس کومنادزور اعلام نمود توییتر که امسال مجموعا ۳۸.۴ میلیون روبل (۵۱۱ هزار و ۹۰۰ دلار) جریمه شده است، به شکل نظام مند درخواستها برای حذف محتوای ممنوع را از سال ۲۰۱۴ نادیده گرفته اما بیش از ۹۰ درصد از پستهای غیرقانونی را حذف کرده است.

دیده بان ارتباطات روسیه اعلام نمود تا به این لحظه ۷۶۱ پست حذف نشده اند. شرط رفع محدودیت دسترسی در دستگاههای قابل حمل این است که توییتر همه محتوای مشخص شده از طرف روس کومنادزور را حذف کند.

بر اساس گزارش رویترز، این رگولاتور اعلام نمود به دنبال وضع جریمه روی گردش مالی سالانه گوگل و فیسبوک در روسیه برای تخلفات حقوقی مکرر است. همین طور اصرار کرد شبکه اجتماعی توییتر مکرر از طرف یک دادگاه روسی برای ارتکاب تخلفات کاری محکوم شناخته شده است.
1400/09/10
11:33:45
5.0 / 5
299
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات