رهاتل

بیانیه شرکت مخابرات ایران در پشتیبانی از وزیر پیشنهادی ارتباطات

بیانیه شرکت مخابرات ایران در پشتیبانی از وزیر پیشنهادی ارتباطات به گزارش رهاتل شرکت مخابرات ایران در اطلاعیه ای از وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات حمایت کرد.به گزارش رهاتل به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، حالا که ایران اسلامی در شرایط سخت از لحاظ درگیری با بیماری کرونا و مسائل اقتصادی قرار گرفته، رفع و ارتقاء نیازهای ارتباطی ذینفعان این حوزه با اهمیت می تواند زمینه رفع و کاهش بحران های پیش رو را به دنبال داشته باشد.
در شرایط کنونی، تسریع در انتخاب کابینه دولت سیزدهم ( برگرفته از افراد کاربلد و متخصص) بسیار حیاتی می باشد و می تواند در روند تصمیم سازی و اجرا، موثر باشد.
بی شک حضور وزیری، متخصص و کارآمد در رأس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حائز اهمیت می باشد، تا بتواند با استفاده از دانش فنی، مدیریت کارآمد و بازنگری در مقررات و مصوبات ناکارامد سالهای گذشته، بازار ICT کشور را رونق بخشد.
براین اساس، شرکت مخابرات ایران بعنوان مهم ترین و بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور، که نقش مهمی در تأمین نیازهای ارتباطی همه ذینفعان حوزه ict کشور را دارد از معرفی عیسی زارع پور، بعنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم، حمایت می کند.
امید است با این انتخاب از جانب مجلس محترم شورای اسلامی، دریچه روشنی در تسهیل ارتباطات کشور فراهم گردد و توسعه ارتباطی به معنای حقیقی کلمه، از تبلیغات سیاسی عبور کرده وهرچه بیشتر به کسب و کارهای مردم راه یابد.
عیسی زارع پور ۴۱ ساله است، این وزیر جوان، لیسانس مهندسی نرم افزار، فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر و دکترای علوم کامپیوتر دارد.
در رزومه کاری عیسی زارع پور، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
* بنیان گذاری و ریاست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (در سالهای ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۰)به عنوان نخستین نهاد حاکمیتی فعال و سیاست گذار در حوزه فضای مجازی)
* مشاور چندین وزیر در دولت های نهم و دهم همچون وزیر ارتباطات، وزیر بهداشت (در حوزه آی تی)
* معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری
* مجری طرح شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی (با حکم معاون وقت علمی فناوری رئیس جمهور)
* عضو کمیسیون ملی یونسکو
* نماینده وزارت ارشاد
* عضو کمیسیون فناوری دولت در دولت دهم1400/05/23
21:55:32
5.0 / 5
268
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات