رهاتل

آمازون ۶۲ میلیون دلار جریمه شد

آمازون ۶۲ میلیون دلار جریمه شد رهاتل: شرکت آمازون به سبب سهل انگاری در زمینه پرداخت انعام به رانندگان شرکت خدماتی فلکس که در زمینه تحویل کالاهای آن همکاری می کنند، 61.7 میلیون دلار جریمه شد.به گزارش رهاتل به نقل از انگجت، کمیسیون فدرال تجارت آمریکا روز گذشته اعلام نمود علت این جریمه نقض مفاد توافق آمازون و فلکس در سال ۲۰۱۶ بوده است. بر این اساس آمازون قرار بود به مالکان خودرو های فلکس که بسته های پستی آمازون را تحویل می دادند ساعتی بین ۱۸ تا ۲۵ دلار و نیز مبلغی انعام پرداخت کند.
اما آمازون در همان سال شرایط پرداخت خود به رانندگان فلکس را تغییر داد و مبلغ انعام توافق شده را پرداخت نکرد. به دنبال دو سال و نیم کشمکش میان رانندگان فلکس و آمازون سرانجام آمازون به سبب نقض توافق به پرداخت جریمه قطعی محکوم شد.
آمازون نه فقط تغییر توافق با رانندگان فلکس را به اطلاع آنها نرساند، بلکه کوشش کرد با مبهم سازی شرایط قرارداد دوجانبه این تصور را در رانندگان بوجود آورد که انعام مورد توافق دو طرف به آنها پرداخت شده است. این شرکت تنها زمانی از فریب رانندگان فلکس دست برداشت که باخبر شد کمیسیون فدرال تجارت آمریکا تحقیقاتی را در مورد عملکرد آن آغاز نموده است.
غرامت ۶۱.۷ میلیون دلاری آمازون به رانندگان متضرر شده پرداخت می شود و این شرکت موظف است مبلغ غرامت در نظر گرفته شده برای هر یک از این افراد را بطور شفاف اعلام نماید. همین طور آمازون از این پس موظف است سیاست های پرداخت خودرا بطور شفاف به رانندگان فلکس اعلام نماید.

1399/11/15
17:50:02
0.0 / 5
995
تگهای خبر: آمازون , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات