رهاتل

تعرفه های جدید اینترنت ثابت مخابرات اعلام شد:ماهانه ۱۳۰ گیگابایت با سرعت ۱۶ مگ

تعرفه های جدید اینترنت ثابت مخابرات اعلام شد:ماهانه ۱۳۰ گیگابایت با سرعت ۱۶ مگ رهاتل: شركت مخابرات ایران، تعرفه های جدید اینترنت خود را از حداقل سرعت ۵۱۲ كیلوبیت برثانیه با حجم ۱۴ گیگابایت ماهانه و حداكثر سرعت ۱۶ مگابیت برثانیه با حجم ۱۳۰ گیگابایت اعلام كرد.


به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، تعرفه های جدید غیرحجمی اینترنت ثابت از دهم آذرماه اجرایی می گردد و در این راستا، شركت های عرضه دهنده اینترنت تعرفه های رقابتی خویش را اعلام نموده اند.

محمدرضا بیدخام -سخنگوی شركت مخابرات ایران- با اشاره به اعمال تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت غیرحجمی این شركت بر مبنای اصول سرعت محوری، كاهش هزینه مشتریان، تفكیك ترافیك داخلی و بین الملل و رعایت مصرف منصفانه اظهار داشت: تعرفه های جدید در حوزه دسترسی ارتباطات ثابت در جهت اجرای مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و در جهت بهبود كیفیت خدمات عرضه شده است.

وی با اشاره به اینكه این تعرفه ها با عنایت به نیاز مشتریان طراحی و با بررسی های كارشناسی تدوین شده كه متعاقبا اجرایی خواهد شد، اضافه كرد: تعرفه ی سرویس های غیرحجمی بر مبنای یك سقف مصرف منصفانه (Fair usage policy) مشخص شده كه تعیین این سقف حجم برای كاربر به منظور تولید رقابت بیشتر و به نفع كاربران به اپراتورهای عرضه دهنده خدمات اینترنتی سپرده شده است.

جدول تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت شركت مخابرات ایران در شكل زیر آمده است:

تعرفه اینترنت مخابرات

 

1396/09/09
23:57:15
5.0 / 5
4926
تگهای خبر: اینترنت , مخابرات , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات