رهاتل

ارائه آخرین یافته های علمی كاربردهای فناوری فضایی در بلایای طبیعی

ارائه آخرین یافته های علمی كاربردهای فناوری فضایی در بلایای طبیعی رهاتل: مدیر كل آموزش و تحصیلات تكمیلی سازمان همكاریهای فضایی آسیا و اقیانوسیه  از شروع به كار كارگاه آموزشی تكنیك های پیشرفته سنجش از دور آگاهی داد و اظهار داشت: در این دوره آخرین یافته ها جهت استفاده صلح آمیز از فناوری فضایی در بلایای طبیعی ارائه می شود.


دكتر محمد ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برگزاری تكنیك های پیشرفته سنجش از دور اضافه كرد: این كارگاه از طرف سازمان آسیا و اقیانوسیه (ابسكو)، سازمان فضایی ایران و دانشگاه تهران برگزار شده است.
وی با اشاره به اینكه این كارگاه از امروز شروع شده و به مدت ۵ روز ادامه دارد، اظهار نمود: شركت كنندگان در این كارگاه از كشورهای بنگلادش، چین، مغولستان، تركیه، پرو، پاكستان و اساتیدی از دانشگاه های كشور و همین طور از كشورهای آمریكا، كانادا و آلمان هستند.
ابراهیمی، ابراز امیدواری كرد كه با هم افزایی میان شركت كنندگان و انتقال دانش، روش های جدیدی در این عرصه برای بهره برداری صلح آمیز از فناوری فضایی ارائه شود.
مدیر كل آموزش و تحصیلات تكمیلی سازمان همكاریهای فضایی آسیا و اقیانوسیه، استفاده از فناوری فضایی در حوزه بلایای طبیعی، كشاورزی و كاربردهای مشابه را از موضوعات مطرح در این كارگاه ذكر كرد و اظهار داشت: شركت كنندگان در این كارگاه اطلاعاتی در این عرصه دارند؛ ولی در ضمن این دوره، اساتید آخرین یافته های خودرا در این عرصه ارائه می دهند تا سطح دانش شركت كنندگان ارتقا یابد.
منبع:

1398/04/16
23:23:40
5.0 / 5
4594
تگهای خبر: آموزش , فناوری , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات