رهاتل

عرضه آخرین فناوری های استارتاپی و دانش بنیان در حوزه خدمات مكان محور

عرضه آخرین فناوری های استارتاپی و دانش بنیان در حوزه خدمات مكان محور به گزارش رهاتل مدیر توانمندسازی صندوق صندوق نوآوری و شكوفایی از برگزاری رویداد خدمات مكان محور با حضور شركت ها و استارتاپ های دارای فناوری های مرتبط اطلاع داد.


به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، دكتر مرضیه شاوردی با اشاره به برگزاری رویداد خدمات مكان محور شهری، اظهار داشت: این رویداد، سومین رویداد از سلسله رویدادهای عرضه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران است كه از جانب صندوق نوآوری و شكوفایی و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با مبحث خدمات مكان محور شهری برگزار می گردد.
وی زمان برگزاری این رویداد را ۱۷ تیر ماه جاری عنوان نمود و خاطرنشان كرد: در این رویداد فناورانه نمایندگان صندوق، سازمان فاوای شهرداری، سازمان فضایی و پژوهشگاه فضایی و شركت های دانش بنیان و استارتاپ های مرتبط در صندوق نوآوری و شكوفایی برگزار می گردد.
شاوردی اظهار نمود: در رویداد خدمات مكان محور شهری، نیازهای مكان محور شهرداری تهران عرضه می شود و شركت ها و استارتاپ های دارای طرح یا محصول مرتبط می توانند پیشنهادهای خویش را برای رفع این نیازها ارائه نمایند.1398/04/09
01:08:35
5.0 / 5
4401
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات