رهاتل

فروشگاه بذر و نهال

فروشگاه بذر و نهال فروشگاه انواع بذر میوه گل، گیاهان زینتی، میوه و سبزیجات صیفی جات بصورت آنلاین.


برای خریدار انواع بذر میوه و سبزیجات، گل و گیاهان زینتی با فروشگاه نهال برند در ارتباط باشید.        
انواع بذر سبزیجات، شامل بذر سبزیجات کاهو هویچ  ریحان  ترپچه تره فلفل لوبیا چغندر کلم

آموزش کاشت بذر ترپچه

فاصله کاشت بین تخم های ترپچه 5 سانتی متر است. و فاصله بین ردیف های کاشت 16 سانتی متر. عمق کاشت تخم ترپجه 12 میلی متر. مدت زمان جوانه زنی یک هفته. زمان کاشت: اوایل بهار تا اوایل پاییز
بذر فلفل: انواع فلفل عبارتند از فلفل تند تایلندی، فلفل دلمه کالیفرنیا واندر قرمز، فلفل دلمه ای یانکی، بذر فلفل چیلی زرد بلند، بذر فلفل بلند کاین جو، بذر فلفل تند مجارستانی براق.
دوره رشد و باردهی: فلفل ها بعد از گذاشت 70 روز سبز رنگ می شود و بعد از 90 روز رنگ ان ها نارنجی می شود.

بذر کلم و کاهو

انواع تخم کلم و کاهو: بذر کلم قرمز، بذر گل کلم فوجیاما سفید، بذر گل کلم بنفش کاتانس، بذر کلم سبز، بذر کاهو رابیکون، بذر کاهو خال دار.
دوره رشد و بازدهی 70 روز می باشد و فاصله کاشت بین گیاهان 70 در 30 سانتی متر. عمق کاشت بذر 5 میلی متر، مدت زمان جوانه زنی در دمای 25 تا 29 درجه سانتی گراد 4 روز. دمای مناسب برای جوانه زنی کاهو 25 تا 29 درجه سانتی گراد می باشد.

بذر چغندر

بذر چغندر به رنگ قهوی و بسیار خوش فرم است و چغندر یک ماده گیاحی بود و مستقیم به گارخانه قند شگر می برند.

بذر ذرت

انواع بذر ذرت عبارتند از بذر ذرت شیرین، بذر ذرت پاپکران، بذر ذرت مقاوم، بذر ذرت شیرین طلایی بانتام.
آموزش کاشت تخم ذرت: فاصله بین گیاهان 20 تا 30 سانتی متر فاصله بین ردیف کاشت 90 سانتی متر. عمق کاشت بذر 2/5 سانتی متر، مدت زمان جوانه زنی 10 تا 14 روز و دمای مناسب برای جوانه زنی 18 درجه سانتی گراد.

بذر خیار

انواع بذر خیار عبارتند از خیار ویکتور، تخم خیار گرد. فاصله کاشت بین گیاهان 50 تا 70 سانتی متر، عمق کاشت بذر 12 میلی متر، مدت زمان جوانه زنی یک تا دو هفته، و دمای مناسب برای جوانه زنی 18 تا 30 درجه سانتی گراد است.

بذر گوجه فرنگی 

انواع بذر گوجه فرنگی: بذر گوجه فرنگی مسکویچ ارگانیک، بذر گوجه فرنگی گیلاسی واشنگتن ارگانیک، بذر گوجه فرنگی، بذر گوجه فرنگی کور دی، بذر گوجه فرنگی گلابی، بذر گوجه فرنگی مبارز.
آموزش کاشت گوجه فرنگی: فاصله کاشت بین گیاهان 35 تا 50 سانتی متر فاصله بین ردیف کاشت 60 سانتی متر، عمق کاشت بذر 6 میلی متر، مدت زمان جوانه زنی 6 تا 10 روز، و دمای مناسب برای جوانه زنی 24 تا 32 درجه سانتی گراد می باشد.

بذر پیاز

انواع بذر پیاز شامل پیاز طلایی، پیاز سفید، و پیاز قرمز است. برای خریدارمحصول انواع پیاز برند با فروشگاه نهال برند در ارتباط باشید.
فروشگاه انواع بذر میوه گل گیاهان زینتی میوه و سبزیجات صیفی جات:  http://nahalberand.ir
 
 

فروشگاه انواع سموم گشاورزی و حشرات کش

سم مکس کش، سم پشه کش، سموم ساس کش پیرانا، سم عقرب کش، سم موش کش، سم مورچه کش، چسب موش، چسب مگس گیر و محصولات دیگر سموم را می توانید در فروشگاه نهال برند، بصورت آنلاین خریداری فرمایید.
برای خریدار انواع سموم های برند و کالاهای تضمین شده و با محصول برند و به شرط دادن محصول با فروشگاه نهال برند در ارتباط باشید. فروشگاه نهال برند 24 ساعته پاسخگوی سوالات مشتریان محترم می باشد.
 

توضیح سموم ساس کش پیرانا:

سم ساس کش پیرانا تخم ها و نوزادان ساس را نیز به کل نابود نموده و علی الخصوص تخم ها را به اصطلاح در نطفه خفه می کند و به این ترتیب اجازه نمی دهد تخم ها و نوزادان به مرحله هچ و یا بلوغ و در نتیجه مرحله تولید مثل و افزایش جمعیت برسند.
سم ساس کش پیرانا بی بو بوده و به همین دلیل جهت استفاده در نواحی داخل منزل بسیار مناسب می باشد. سم کشنده ساس با نام پیرانا را می توانید در تمامی نواحی داخل و خارج بناها و ساختمان ها در محل فعالیت ساس ها و یا لانه های آنان به کار برید.
این سم ساس و حشره کش یک مایع بی بو می باشد که با آب ترکیب شده و در تمامی نقاطی که ساس ها فعالیت داشته و یا مشکوک به فعالیت و لانه گزینی می باشند به حالت اسپری اعمال می شود
 

معرفی سم مورچه کش

سم بسیار کشنده آمدرو، تولید شده توسط شرکت «اف ام سی» یک سم غیر دافه بسیار موثر می باشد. سم آمدرو نه تنها جمعیت کثیری از مورچه ها را با سرعت زیادی از پای در می آورد، بلکه خواص آن تا 5 ماه بعد از استفاده همچنان فعال باقی مانده و اثرگذار می باشد و این مشخصه به دلیل استفاده از دو ماده اولیه فعال در آن است. فرمولاسیون منحصر به فرد سم مورچه  آمدرو، راحت تر و سریع تر جذب کوتیکول و یا همان غشای پوسته حشرات و مورچه ها شده و لذا آنان را سریع تر از پای در می آورد  که تعداد بیشتری از حشرات در آن واحد در معرض دز کشنده ای  از سم مزبور قرارمیگیرند. فرمولاسیون خاص این سم باعث می شود که هیچ نوع لکه و یا اثر و آلودگی بعد از استفاده به جای نماند؛ در حالیکه این امر در اغلب سموم شیمیایی حشره کش بسیار معمول است این سم دارای  ثبات بیشتری بوده و حالت سوسپانسیون خود را حفظ می کند و لذا نیازی به تکان دادن آن قبل از هر بار استفاده نخواهید داشت حتی اگر مدت زمان زیادی بدون استفاده باقی مانده باشد. غلظت این سم کشنده مورچه در مقایسه با انواع مشابه، بسیار بیشتر بوده و همین خاصیت باعث نفوذ بهتر در داخل شکاف ها و ترک ها می گردد که در کنترل جمعیت مورچه ها به ویژه در محل لانه های آنان بسیار موثر می باشد.
 

معرفی سموم سوس کش سم:

سوسک ها حشراتی هستند که از زمان های قدیم روی کره زمین وجود داشته اند ؛ این حشرات در تمام دنیا بخصوص مناطق گرمسیر پراکنده اند ، گرما دوست هستند و در طول روز پشت رادیاتورها ، نقاط تاریک مثل مجاری فاضلاب ، دستشویی ، حمام ، شکاف دیوارها ، سقف ، کفپوش ، پشت کاغذ دیواری ، زیر موزائیک ، زیر قفسه ها و … یافت میشوند. البته سوسک هایی که ما میشناسیم تنها یک نمونه از ده ها هزار گونه آنها میباشد.نکته جالب اینجاست که همین موجودات منفور که بیشتر افراد آرزوی مرگ آنها را دارند ، آنقدر در حیات موجودات دیگر مؤثر هستند که محو شدنشان از روی زمین عواقب خطرناکی برای محیط زیست در پی خواهد داشت.این حشره شب کار بوده و روزها را به استراحت می ‌گذراند و چنانچه در محل استراحت مزاحمتی برایش ایجاد نشود، روزها به ندرت دیده می ‌شود. در طول شب روی کف اتاق‌ها، میزها و دیگر وسایل خانه حرکت کرده و دنبال غذا می ‌گردد.فراوانی غذا در آشپزخانه‌های نامرتب و کثیف که به طور متناوب تمیز نمی ‌شوند، باعث وفور سوسری‌ها در این مکان‌ها می‌ گردد
 
انواع سموم علف هرز مجود می باشد.
علف هرز ذرت.کنترول علف هرز پیاز.علف هرز برنچ.علف هرز یونچه شبدر لوبیا ذرت.
علف هرز سویا لوبیا باقلا.علف کشی عمومی از بین برنده برک هر گیاه سبز.
علف هرز لوبیا و نخود.علف هرز گندم.علف هرز چغندر.
برای خریدار انواع سموم کشاورزی با فروشگاه نهال برند در ارتباط باشید محصولات برند
 
 

خریدار انواع کود مرغی و حیوانی و کود های گیاهان گل های زینتی 

کود مرغی گرانوله همانند کود مرغی پلیتی دارای  مواد آلی، ازت کل، فسفر، پتاسیم و عناصر ریز مغذی (مس، منگنز، آهن و روی) می باشد.
کود مرغی دارای مقدار زیادی عناصر غذایی است و با بکارگیری آن در زمینهای کشاورزی می توان حاصلخیزی خاک را افزایش داد.
به مجموعه ای از مواد بستری، ادرار و مدفوع گاو ، گوسفند ، مرغ یا هر حیوان دیگری است که از محل نگهداری آنها بدست می آید اطلاق می شود. درصد مواد غذایی کود حیوانی و کیفیت فیزیکی آن به عواملی مثل نوع حیوان، کیفیت مواد بستری، میزان پوسیدگی کود، تغذیه دام، میزان سدیم و مقدار بذر علفهای هرز، اسپور بیماریها، لارو و تخم حشرات، شن و خاک دارد.درصد ازت کود گاوی بیشتر از کود گوسفندی و مرغی است. ولی درصد فسفر و پتاسیم کود مرغی از کودهای گاوی و گوسفندی بیشتر است.
برای خریدار انواع کود مرغی بسته بندی 20 کیلو ارگانیک دار و به شرط تضمین محصول و دارای 3 ماه دارای گارانتی محصول برند می باشد و برای انواع کود های مرغی و حیوانی با فروشگاه در ارتباط باشید و کود های گیاهان زینتی دو جور می باشد میایع و کود ارگانیگ هردو با تضمینی و با محصول برند و ارسال به تمام نقاط ایران دارا می باشد.
 

انواع کودهای حیوانی و خصوصیات آنها:

حال به بررسی این ۴ نوع کود و کاربرد آنها می پردازیم:
کود گاوی تازه دارای ۸۰ درصد رطوبت می باشد. به خاطر اینکه مخلوطی از کاه می باشد دیرتر تجزیه می شود و حرارت آن به سرعت بالا نمی رود.
کود گاوی به نام کود سرد نیز می باشد.
از آنجایی که سیستم گوارش گاو کارایی زیادی در هضم غذا دارد کود گاوی بذر علف هرز کمتری دارد. ازاد سازی عناصر غذایی در کود گاوی برای ۵۰% آن حدود ۴ و نیم ماه به طول می انجامد
 
کود گوسفندی
بسیار خشک است و به جهت نداشتن بستر، کود آن نسبتأ زود تجزیه شده و مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر حرارت تولیدی گرم است.
 
کود مرغی
از نظر مواد غذایی بسیار غنی است و مقدار مصرف آن بایستی به مقدار کم و با احتیاط صورت گیرد، برای آنکه گیاه شما در اثر مصرف کود مرغی نسوزد بهتر است با کودهای دیگر مخلوط شود. به خاطر بستر خاک اره که دارند نسبت کربن در این کوها بالاست. از کود مرغی بهتر است در فصول سرد استفاده شود.
 
کود حیوانی را چه زمانی به خاک اضافه کنیم؟
زمان های استفاده از کود حیوانی اواخر پاییز، اواخر زمستان و اوایل بهار می باشد. اگر در پاییز از کود حیوانی استفاده شود بهتر می باشد چون در پاییز به خاطر برف و باران بود بهتر پوسیده شده و در فصل رشد در اختیار ریشه قرار می گیرد.
 
برای خریدار انواع کود حیوانی مرغی کوسفندی با فروشگاه نهال برند در ارتباط باشید.
 
 

انواع نهال ها

نهال انگور سیب الو شلیل هلو زیتون بادام خرمالو انار گیلاس و البالو نهال گردو نهال شاه توت نهال انجیر نهال گلابی نهال کاج نهال الو قرمز نهال هلو انجیری نهال بیدمشک نهال فندق نهال و غیره...
برای خریدار انواع نهال ها با محصولات شرکت نهال برند در ارتباط باشید.
 
نهال انار
درخت کوچکی است که ارتفاع آن حداکثر 6 متر میرسد و در مناطق نیمه گرمسیری می روید گل های آن نازک بوده  انار درشت و به رنگ قرمز اناری ولی بی بو می باشد.
 
نهال سیب
حداقل منطقه ای 25| 20 درجه سانتی گراد زیر صفر و حداکثر دمای منطقه 38 درجه سانتی گراد بالای صفر اگر سردی هوا زمستان 40 درجه سانتی گراد تجاوز می کند.
 
نهال گردو
گردو درختی چند منظور با ارزش و با عمره باردهی بسیار طولانی (گاهی تا بیش از 500 سال) است و ارزش نهال گردو بیشتر از نهال های دیگر است و ارزش تغذیه عالی دارد. 
 
نهال هلو
مقاومت هلو در برابر سرمای زمستانه از سیب و گلابی کمتر و تقریبا مشابه به گلابی می باشد برای هلو سرمای کشنده معمولا حدود 21 درجه سانتی گراد است ولی اگر هوای به سرعت سرد شود در دمای 9 تا 13 درجه سانتی گراد نیز جوانه و حتی شاخه های جوان خشک می شوند.
 
کاشت درخت کاج
معمولا ازدیاد انواع درخت کاج، با استفاده از بذر و یا قلمه می باشد. معمولا نسبت به خشکی و‌سرما مقاوم اند و می توانند کم آبی را تحمل کنند. انواع درختان کاج و سرو بصورت گلدانی و نایلکسی در هر زمانی از سال خرید و فروش می شوند. اما باید توجه داشت که برخی از کاج ها را می توان در زمستان بصورت ریشه لخت تهیه نمود. انواع درخت کاج جنبه زینتی داشته و بیشتر از آنها در تزیین دیواره و پرچین های سبز استفاده می کنند.
 

آموزش کاشت قلمه نهال انگور:

اگر در منطقه مورد کاشت، زمستان با یخبندان شدید توام باشد بایستی در اواخر زمستان اقدام به کشت قلمه نمود، لیکن اگر زمستان ملایم باشد می توان قلمه را در اواسط پاییز در محل اصلی کاشت در این حالت، آب حاصل از بارش باران و برف، باعث استقرار اولیه قلمه می شود. قلمه به طول یک متر خواهد بود که بصورت مورب در چاله قرار می گیرد(بهتر ایت از قلمه پاشنه دار استفاده شود).
فواصل کاشت انگور دیم به میزان بارندگی بستگی دارد و از 4*5متر در منطقه با بارندگی بیش از 500 میلیمتر تا 7*7 متر در مناطق با بارندگی 200 میلیمتر متغیر است (در مناطق با بارندگی 300-200 میلیمتر فواصل کاشت 6*6 متر است).
در بسیاری از موارد کاشت نهال نتیجه بهتری از قلمه بدنبال خواهد داشت بخصوص اینکه دارای تلفات کمتری خواهد بود.
 
برای قیمت یا خرید محصولات نهال با فروشگاه نهال برند در ارتباط باشید:
 
1398/02/20
15:39:24
5.0 / 5
4423
تگهای خبر: رپورتاژ , آنلاین , سیستم , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات