رهاتل
نرخ قبلی برقرار ماند

كسر ۱۰ هزار تومان برای پیامك های سالانه بانكی

كسر ۱۰ هزار تومان برای پیامك های سالانه بانكی به گزارش رهاتل مبلغ ۱۰ هزار تومان به ازای هر حساب، بابت كارمزد سالانه ارسال پیامك كسر می شود و مشتریانی كه تمایلی به استفاده از خدمات پیامكی در سال آینده ندارند، می توانند با رجوع حضوری به شعب و باجه های بانكی، از این خدمات انصراف دهند.


به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، بر مبنای مصوبات بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران و رویه جاری بانك ها در خصوص ضرورت اطلاع رسانی به موقع تمامی عملیات واریز و برداشت حساب های مشتریان از راه ارسال پیامك، مقرر است مبلغ ۱۰۰ هزار ریال به ازای هر حساب بابت كارمزد سالانه ارسال پیامك كسر شود.
حساب هایی كه مشمول كارمزد شده اما كسری موجودی دارند، بعنوان بدهی حساب منظور شده و به محض تكمیل موجودی، كارمزد مربوطه از حساب مذكور كسر می شود. همینطور مشتریانی كه تمایلی به استفاده از خدمات پیامكی در سال آینده ندارند می توانند به شعب یا باجه های این بانك در سراسر كشور رجوع و فرم انصراف را تكمیل و ارائه نمایند.
طبق اعلام پست بانك، سپرده های حقوق كاركنان، سپرده های بلندمدت، سپرده های دهیاری ها، حساب های كارگزاران باجه های بانكی و حساب های حقوقی مشمول دریافت كارمزد مذكور نمی گردد.
در صورتیكه هر یك از مشتریان بانكی، علیرغم عرضه فرم انصراف یا مواردی كه شامل استثنا می شود، كارمزدی از حساب آنها كسر شده باشد، می توانند با رجوع به شعب و باجه های بانك در سراسر كشور، وجه كسر شده را مسترد كنند.1397/12/25
12:10:03
5.0 / 5
4884
تگهای خبر: خدمات , مشتری , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات