رهاتل
با برگزاری یك آزمون اعلام شد؛

معرفی باهوش ترین بلندگوی هوشمند دنیا

معرفی باهوش ترین بلندگوی هوشمند دنیا رهاتل: اخیرا نتایج آزمون سالانه بلندگوهای هوشمند جهان اعلام شده و در بین مدلهای مختلف گوگل هوم رتبه اول را كسب كرده است.به گزارش رهاتل به نقل از سرچ انجین لند، اما آنچه كه در این میان سبب شگفتی شده برتری هوم پد اپل و نرم افزار سیری بر بلندگوهای الكسای آمازون و كورتانای مایكروسافت است.
شركت Loup Ventures كه این رقابت را برگزار كرده از هر بلندگو ۸۰۰ سوال پرسیده تا آنها با استفاده از دستیارهای صوتی هوشمند خود به سوالات مورد اشاره پاسخ دهند. سپس بر اساس میزان درك بلندگوی هوشمند از هر سوال و پاسخ نمایش شده امتیازاتی نمایش شده است.
سوالات در پنج دسته كلی محلی، خرید و فروش، هدایت و مسیریابی، كسب اطلاعات و صدور فرمان طبقه بندی شده اند. بر همین مبنا گوگل هوم ۸۷.۹ درصد سوالات را درست پاسخ داده و ۱۰۰ درصد سوالات را به خوبی متوجه شده است. سیری با ۷۴.۶ درصد پاسخ درست و ۹۹.۶ درصد درك درست در رتبه دوم است.
رتبه سوم با ۷۲.۵ درصد پاسخ درست و ۹۹.۰ درصد درك درست به الكسا رسیده و رتبه چهارم با ۶۳.۴ درصد پاسخ درست و ۹۹.۴ درصد درك درست متعلق به كورتانا است.
از نظر دقت عملكرد در ۵ حوزه نام برده شده گوگل هوم در تمامی موارد به جز صدور فرمان رتبه اول را كسب كرده است و هوم پد اپل در تمامی موارد به جز مورد كسب اطلاعات رتبه دوم را كسب كرده است. بدین سبب باوجود پیشتازی آمازون در زمینه نمایش این فناوری، گوگل برتری را در اختیار گرفته است.

1397/10/01
15:55:29
5.0 / 5
4872
تگهای خبر: آمازون , اپل , فروش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات