رهاتل
با همكاری سازمان نظام پرستاری و شركت آسیاتك؛

جامعه پرستاری كشور از خدمات ویژه آسیاتك بهره مند می شوند

جامعه پرستاری كشور از خدمات ویژه آسیاتك بهره مند می شوند رهاتل: جلسه امضا و تبادل تفاهم نامه و قرارداد همكاری شركت انتقال دیتای آسیاتك و سازمان نظام پرستاری كشور برگزار گردید.به گزارش رهاتل به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی آسیاتك، این شركت با محصولاتی همچون اینترنت پر سرعت ADSL2+، پهنای باند اختصاصی و اشتراكی، تلفن ثابت، سرویس های مبتنی بر رسانه های تعاملی، خدمات سرور و دیتا سنتر، میزبانی داده ها، دامنه و اینترنت پر سرعت TD LTE بعنوان كامل ترین سبد محصولات و خدمات در میان شركت های صنعت شناخته می گردد و یكی از رسالت های اصلی آسیاتك بعنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت كشور، ارتقاء سطح كیفیت زندگی مردم است و در همین راستا این شركت تا كنون از ده ها پروژه در حوزه سلامت حمایت كرده است.
بر همین اساس، ارتباط با جامعه پرستاری كشور بعنوان یكی از اصلی ترین اقشار در رابطه با ارتقای سلامت جامعه در دستور كار آسیاتك قرار گرفت و انعقاد قرارداد با سازمان نظام پرستاری كشور، نقطه عطفی بر فعالیت های آسیاتك در جهت اهداف خود است. در این راستا پرستاران محترم سراسر كشور معرفی شده از جانب سازمان نظام پرستاری كشور می توانند از انواع سرویس های متنوع اینترنت برترین اپراتور ارتباطات ثابت كشور با تسهیلات ویژه استفاده كنند.
اصغر دالوندی رئیس كل سازمان نظام پرستاری كشور در مراسم امضا و تبادل تفاهم نامه مشترك با آسیاتك اظهار داشت: با عنایت به نرخ مهاجرت جامعه پرستاری كشور، كمبود نیروی كار متخصص، عدم دسترسی كافی پرستاران مناطق دور افتاده به منابع آموزشی و همینطور تجمیع منابع اصلی در كلان شهر ها، نیاز به اقدامات زیربنایی در حوزه سلامت بیشتر از پیش وجود دارد.
وی اضافه كرد: بی گمان یكی از عوامل ارتقای سطح سلامت در سراسر كشور و افزایش دانش سلامت در جامعه، شناسایی، آموزش و تربیت پرستاران زبده و متعهد است. در همین راستا شناسایی شركت های فعال در زمینه تكنولوژی های ارتباطی برای تسهیل و سرعت بخشی در ارتباط با جامعه پرستاری آغاز و شركت آسیاتك بعنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت كشور برای این همكاری انتخاب گردید.
رئیس كل سازمان نظام پرستاری كشور، تولید و انتشار آموزش های تخصصی به پرستاران مستقر در سراسر كشور، افزایش سطح بهداشت، تولید فضایی مناسب و امن جهت استفاده آسان و نامحدود پرستاران از منابع آموزشی داخلی و خارجی و در نهایت ارتقاء كیفیت زندگی مردم را بعنوان مهمترین دستاوردهای قرارداد سازمان نظام پرستاری و شركت آسیاتك بر شمرد و افزود: پرستاران، نخستین و مهمترین عوامل برخورد با بیماران و حفظ جان آنها در شرایط بحرانی هستند. پرستاران نه تنها با دانش، مهارت و تخصص خود به انواع بیماری ها و مصدومیت ها رسیدگی می كنند، با سرلوحه قرار دادن منش حضرت فاطمه(س)، همواره وجدان كاری را بعنوان اصلی ترین موهبت شغل خود در نظر گرفته و تلاش می كنند آرامش لازم را برای بیماران و خانواده های ایشان فراهم آورند.
دالوندی اظهار داشت: بهره مندی از زیرساخت های مناسب و پوشش گسترده شركت آسیاتك با حدود 7هزار نماینده در سراسر كشور، بستر مناسبی را برای استقرار تكنولوژی های روز دنیا همچون تجهیز پرستاریِ درمانی و پرستاریِ خانگی به سیستم GPS و استفاده از خدمات پرستاریِ الكترونیك و همینطور افزایش سطح جمع آوری اطلاعات و ارسال به بانك جهانی بهداشت (WHO) فراهم می آورد و بر همین اساس، سازمان نظام پرستاری كشور نگاه كلان و طولانی مدتی به همكاری با شركت آسیاتك بعنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت كشور دارد.
از سوی دیگر، روابط عمومی شركت انتقال دیتای آسیاتك اظهار داشت: با عنایت به برگزاری همایش استارت آپ های برتر حوزه درمان توسط معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام پرستاری، شركت آسیاتك با هدف افزایش كیفیت زندگی و سطح سلامت جامعه در صدد پشتیبانی از این رویداد و استارت آپ های برگزیده حوزه سلامت است.

1397/08/29
14:49:01
5.0 / 5
4538
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات