رهاتل
در بلژیك؛

دستبندهای مخصوص فاصله گذاری اجتماعی را به كارگران آگهی می دهد

دستبندهای مخصوص فاصله گذاری اجتماعی را به كارگران آگهی می دهد رهاتل: كارگران بندری در بلژیك بطور آزمایشی از دستبندهای خاصی استفاده می نمایند كه با زیرپا گذاشتن پروتكل های فاصله گذاری اجتماعی به كاربران آگهی می دهد.به گزارش رهاتل به نقل از دیلی میل، کارگران بندرآنتورپ در بلژیک دستبندی را آزمایش می کنند که با زیرپا گذاشتن پروتکل های فاصله گذاری اجتماعی، به آنها آگهی می دهد.
این دستبند RomwareONE نام دارد و توسط شرکت بلژیکی «رومبیت» ساخته شده است. گجت مذکور با بهره گیری از سیستم UWB مکان دقیق کارگران را ردیابی می کند.

پیش از این، رومبیت حسگرهایی با هدف حفظ ایمنی در بندر نصب کرده تا کارگران در مقابل ماشین آلات سنگین محافظت کند یا اگر فردی در آب افتاد، مکان دقیق آنرا شناسایی کند. حالا شرکت مذکور طراحی فناوری خودرا تغییر داده تا با پروتکل های فاصله گذاری اجتماعی سازگار شود.
سیستم UWB با اندازه گیری مدت زمان ارسال و دریافت سیگنال به یک شی، موقعیت آنرا ردیابی می کند. این سیگنال ها از دستگاه هایی مشابه آنتن ارسال می شود که در سراسر محیط بندر نصب شده اند.
دستبند مذکور با این روش شعاعی اطراف هر کاربر در نظر می گیرد و اگر فرد دیگری از این شعاع به کاربر نزدیک تر شود، پیام هشداری به شکل ارتعاش صادر می کند.


منبع:

1399/03/02
23:59:38
5.0 / 5
2644
تگهای خبر: دستگاه , سیستم , فناوری , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات