رهاتل

سقوط بیت كوین دائمی است؟

سقوط بیت كوین دائمی است؟ رهاتل: مدیرعامل یكی از بزرگترین شركت های سرمایه گذاری در جهان برآورد كرده كه سقوط و كاهش ارزش بیت كوین موقتی است و سرمایه گذاران می توانند به افزایش دوباره آن در آینده امیدوار باشند.به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، در هفته های اخیر بهای ارز دیجیتال بیت كوین به شدت كاهش یافته بود به گونه ای كه دو روز پیش در پایین ترین قیمت خود طی یك سال قبل رسید و 11 درصد از ارزش خویش را از دست داد.

حالا اخیرا برایان كلی، مدیرعامل یكی از بزرگترین شركت های سرمایه گذاری در جهان در مصاحبه ای با گزارشگران پیش بینی كرده است كه رخداد اخیر در بازار ارزهای دیجیتال و بیت كوین به صورت موقتی بوده و تحت تاثیر وقایع مختلف اقتصادی و تجاری است كه در جهان رخ داده است.

بر اساس گزارش كوین تلگراف، این در حالیست كه تام لی، تحلیلگر ارشد وال استریت در مورد بازار ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده چنین برآورد كرده است كه ارزش بیت كوین تا آخر سال جاری میلادی به 15 هزار دلار هم خواهد رسید.

در ماههای اخیر با عنایت به كاهش ناگهانی ارزش بیت كوین و سایر ارزهای مشابه آن، خیلی از افرادی كه به سرمایه گذاری در آن اقدام نموده بودند، نگرانی های متعددی در مورد از دست دادن سرمایه و پول خود داشتند اما حالا به نظر می آید كه این كاهش قیمت و ارزش بیت كوین موقتی است و به قول تحلیلگران و كارشناسان فعال در این حوزه جای نگرانی ندارد.

بسیاری دیگر از تحلیلگران هم بر این باورند كه از سال آینده میلادی به بعد ارزش بیت كوین به زیر 6 هزار دلار نخواهد آمد.
1397/08/27
00:05:26
5.0 / 5
5005
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات