رهاتل
اپراتور دوم تلفن همراه تاكید كرد

پشتیبانی از حقوق مشتركان و كوشش برای اجرای صحیح ترابردپذیری

پشتیبانی از حقوق مشتركان و كوشش برای اجرای صحیح ترابردپذیری رهاتل: ایرانسل اعلام نمود كه در جهت پشتیبانی از حقوق مشتركان تمامی تلاش و تلاش حداكثری خویش را برای اجرای صحیح و منطبق با قوانین همچون طرح ترابردپذیری معطوف داشته است.


به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، شركت خدمات ارتباطی ایرانسل پیرو انتشار گزارشی در ایسنا با عنوان" ترابرد زوركی با قرعه كشی دروغین" در توضیحی اعلام نمود كه در جهت اجرای پروانه صادره توسط سازمان محترم تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی همواره تابع مقررات ابلاغی توسط این سازمان بوده و در جهت پشتیبانی از حقوق مشتركان تمامی تلاش و تلاش حداكثری خویش را برای اجرای صحیح و منطبق با قوانین همچون طرح ترابردپذیری معطوف داشته است. ازین رو هرگونه دخالت در مورد مورد ذكر شده را تكذیب می كند.
ایرانسل بعنوان اپراتور پیشرو در كسب رضایت مشتری همواره خویش را متعهد به ایجاد شرایط سالم جهت استفاده هرچه بهتر مشتركان از خدمات عرضه شده می داند، از این رو در صورت عرضه مشخصات مورد ادعا شده، مبحث را پیگیری كرده و اقدام لازم را به عمل خواهد آورد.
به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، طرح ترابردپذیری شماره های تلفن همراه (Mobile Number Portability) یا همان امكان تغییر اپراتور بدون تغییر شماره، بعد از بارها مطرح شدن و به نتیجه نرسیدن، در نهایت از تیر ماه سال قبل اجرایی شد؛ در قالب این طرح هر مشترك می تواند بدون تغییر شماره خود، نسبت به عوض كردن اپراتور خود اقدام و بر حسب علاقه خود از سرویس ها و خدمات اپراتورهای دیگر استفاده نماید.
در گزارش مذكور بر مبنای اطلاعات مشتركان اعلام گردید كه ممكن است با شما تماس بگیرند و خبر خوب برنده شدن در قرعه كشی را به شما بدهند و در ادامه از شما شماره كارت بانكی، آدرس منزل، اطلاعات شخصی و برخی دیگر از اطلاعات را درخواست كنند كه این مورد صحت نداشته و درنهایت ممكن است شما زمانی متوجه ساختگی بودن تماس و قرعه كشی و جوایز شوید كه متضرر شده باشید و از حساب شما برداشت یا از اطلاعاتتان سوءاستفاده شده باشد.1396/11/24
14:09:55
5.0 / 5
4840
تگهای خبر: اپراتور , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات