رهاتل

زیان ۲ هزار میلیاردی مخابرات در سال مالی گذشته

زیان ۲ هزار میلیاردی مخابرات در سال مالی گذشته به گزارش رهاتل، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفته است ثابت ماندن تعرفه خدمات شرکت مخابرات ایران در طول سالیان گذشته منجر به زیان ده شدن این شرکت شده است و به قول رئیس هیات مدیره مخابرات در سال مالی ۱۴۰۰ زیان مخابرات از ۲ هزار میلیارد تومان عبور کرده است.به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، مجید سلطانی- مدیر عامل شرکت مخابرات ایران- در جریان سفر استانی خود به یزد در دیدار با مدیران مخابرات این منطقه ضمن اشاره به طرح توسعه فیبرنوری (نجما) اظهار نمود: اجرای طرح نجما در مناطق و ارائه سرویس باند پهن بر این بستر مشکلات مخابراتی در استان ها را بهبود می بخشد.

وی اضافه کرد: با عنایت به این که اولویت شرکت مخابرات ایران امسال توسعه فیبر نوری در استان ها است، امیدواریم که شرایط برای اجرای این طرح در تمامی استان ها مهیا شود. ثابت ماندن تعرفه خدمات شرکت مخابرات ایران در طول سالیان گذشته منجر به زیان ده شدن این شرکت شده است و به قول رئیس هیات مدیره مخابرات، در سال مالی ۱۴۰۰ زیان مخابرات از ۲ هزار میلیارد تومان عبور کرده است.

طبق اعلام شرکت مخابرات ایران، سلطانی از دیگر مباحثی که در این جلسه به آن اشاره نمود تغییر تعرفه تلفن ثابت بود که اظهار داشت: نگهداری خطوط تلفن برای مخابرات هزینه دارد که این تعرفه از سال ۱۳۸۸ ثابت مانده و چرخ توسعه شرکت مخابرات ایران را کند کرده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در ادامه به توضیحاتی در رابطه با طرح جامع نیروی انسانی در استان ها پرداخت و اضافه کرد: با عنایت به بازنشسته شدن نیروی های شاغل در مناطق، هر استان می تواند بر مبنای چابکی و کاهش هزینه های انسانی و هم بالا بردن بهروری سازمان، طرح جامع نیروی انسانی را به شرکت مخابرات عرضه نماید.

در این نشست مدیران مشکلات و مسائل خویش را پیرامون حوزه مربوطه ی خود همچون مسائل مالی، مطالبات، نیروی پیمانکاری، نصب تجهیزات و غیره بیان نمودند که مهندس سلطانی به این سئوالات پاسخ گفت.

منبع:

1401/08/14
13:52:59
5.0 / 5
227
تگهای خبر: تلفن , خدمات , سرویس , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات