رهاتل

آغاز تحویل خرید از فروشگاه های زنجیره ای با كامیون های خودران

آغاز تحویل خرید از فروشگاه های زنجیره ای با كامیون های خودران یکی از فروشگاه های زنجیره ای مشهور در آمریکا از برنامه ریزی خود برای تحویل خریدهای مشتریان با کامیون های خودران از سال آینده میلادی آگاهی داده است.به گزارش رهاتل به نقل از انگجت، فروشگاه زنجیره ای والمارت می خواهد خریدهای مشتریان شعب خود در ایالت آرکانزاس را با کامیون های خودران به دست آنها برساند. این کامیون ها بطور کامل خودران بوده و هیچ فردی جهت بررسی شرایط یا جلوگیری از تصادف های احتمالی در آنها حضور ندارد.
ارائه این خدمات ناشی از همکاری والمارت با شرکتی به نام گاتیک از سال ۲۰۱۹ است. نخستین بار این کامیون های خودران در مسافتی ۵ کیلومتری مورد استفاده آزمایشی قرار گرفتند. تابحال کامیون های مورد اشاره بیش از ۱۱۲ هزار کیلومتر مسیر را بطور آزمایشی و با حضور اپراتور انسانی پیموده اند تا مشکلات احتمالی آنها برطرف شود.
والمارت اطمینان داده که با حذف راننده از این کامیون ها هیچ مشکلی در هدایت آنها به وجود نمی آید و خطری امنیت عابران را تهدید نخواهد کرد. مقرر است در ابتدا این کامیون ها مسافتی ۳۲ کیلومتری را بین نیواورلئان و متاری در لوئیزیانا طی کنند. کامیون های مورد اشاره اقلام خریداری شده مشتریان از یکی از فروشگاه های بزرگ والمارت را به محلی منتقل می کنند که افراد با حضور در آن می توانند سفارش های خرید خودرا دریافت نمایند.
والمارت تنها شرکتی نیست که برای تحویل خریدهای مشتریان بوسیله خودرو های خودران در حال برنامه ریزی است. قبل از این فورد و اولدف نیز از برنامه ریزی بدین منظور آگاهی داده بودند.

1399/09/28
12:43:41
5.0 / 5
1361
تگهای خبر: اپراتور , خدمات , فروش , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات