رهاتل

افزایش تعرفه موبایل و اینترنت

افزایش تعرفه موبایل و اینترنت به گزارش رهاتل، به نقل از اقتصادایران وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به سوالی مبنی بر تغییر تعرفه‌های شركت مخابرات ایران اظهار داشت: ما تعرفه‌ای را نه برای تلفن، نه برای اینترنت و نه موبایل افزایش نمی دهیم و سیاست ما كاهش تعرفه می باشد.


"محمود واعظی" امروز در حاشیه افتتاح پروژه‌های شركت مخابرات ایران در راستای شبكه ملی اطلاعات، با بیان این كه پرداخت و خدمات ارزش افزوده در شبكه‌های اجتماعی خارجی را ممنوع كردیم، اظهار كرد: در مقابل اگر شبكه‌های اجتماعی داخلی سه میلیون كاربر داشته باشند، به آنها امتیاز تبلیغ می‌دهیم و اگر به پنج میلیون كاربر برسند هم امكان پرداخت و حمایت‌های دیگر را خواهند داشت.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به لزوم اقتصادی شدن شبكه‌های اجتماعی داخلی، تاكید كرد: اگر كوچك ترین امتیازی در راستای خدمات ارزش افزوده به شبكه‌های اجتماعی خارجی بدهیم شبكه‌های اجتماعی داخلی پا نمی‌گیرند.
وی در ادامه با اشاره به حمایت از شبكه‌های اجتماعی داخلی برای خدمات ارزش افزوده، اظهار كرد: هدف نهایی ما این است كه در كشور تمامی فعل و انفعالات مالی، تبلیغاتی و ارزش افزوده در بستر شبكه‌های اجتماعی داخلی انجام شود، زیرا اگر كوچك‌ترین امتیازی به شبكه‌های اجتماعی خارجی دهیم شبكه‌های اجتماعی داخلی پا نخواهند گرفت.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این كه شبكه‌های اجتماعی داخلی باید اقتصادی شوند، خاطر نشان كرد: در هیچ كجای دنیا دولت به ساختن شبكه‌های اجتماعی اقدام نمی‌كند بلكه بخش‌های خصوصی و شركت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌ها اقدام به این كار می‌كنند. پرداخت در شبكه‌های اجتماعی خارجی از چهار سال پیش ممنوع شده است.
وی در پاسخ به نحوه‌ی تغییر اینترنت ثابت از حجمی به نامحدود بیان كرد: اگر اینترنت بخواهد نامحدود شود، تقاضا زیاد خواهد شد و ممكن است شبكه انتقال كشور نیاز به توسعه داشته باشد به همین دلیل شركت مخابرات ایران با شركت ارتباطات زیرساخت جلسه‌ای داشتند و برنامه ریزی‌هایی كردند كه ما براساس آن تصمیم گیری خواهیم كرد.
1396/04/26
19:47:47
5.0 / 5
4852
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات