رهاتل

افزایش سرعت و امنیت شبكه های دیتا

افزایش سرعت و امنیت شبكه های دیتا به گزارش رهاتل، به نقل از ایرنا رییس اداره مخابرات شوش اظهار داشت: طرح افزایش سرعت و امنیت شبكه های دیتا روز یكشنبه در این شهرستان عملیاتی گردید.


ایرج توحیدی پور افزود: با نصب تجهیزات پیشرفته شبكه دسترسی دیتا كه قدرت و ظرفیت بسیار مناسبی را دارا است، این توان را خواهد داشت كه به مشتریان و متقاضیان عمده خود، از جمله بانك های سطح استان، خدمات جدید ارتباطات دیتا را با سرعت و امنیت بسیار بهتر و بالا تر ارایه نماید.
وی امكان نفوذ و حك كردن سرویس های جدید اخیر را تقریبا ناممكن دانست و اضافه كرد: با توجه به اینكه شبكه یاد شده، امكان كنترل سرویس را به صورت انتها به انتها فراهم می نماید، امكان ارایه با كیفیت و با نظارت بسیار مطلوب خدمات را هم برای دریافت كنندگان سرویس و هم برای شركت مخابرات به عنوان ارایه دهنده سرویس، فراهم می نماید.
رئیس اداره مخابرات شهرستان شوش گفت: این سامانه هوشمند امكان استفاده بهینه از ظرفیت خالی لینك ها و پورت های موجود را ایجاد می نماید كه بر این اساس استفاده از لینك ها و ظرفیت تجهیزات ارتباطی در نقاط بحرانی شبكه به صورت اتوماتیك افزایش یافته و امكان ارایه سرویس با سرعت های مطلوب و مناسب را برای تمام مشتركان به ویژه بانك ها، فراهم می نماید.
در شهرستان شوش 12هزار مشترك دیتا،50هزار مشترك تلفن همراه اول و37هزار مشترك تلفن ثابت وجود دارد.
شهرستان شوش با215هزار نفر جمعیت و220روستا پنجمین شهر پرجمعیت استان خوزستان است.
1396/04/26
01:35:58
5.0 / 5
4927
تگهای خبر: مخابرات , دیتا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات