رهاتل

برگزاری رویداد آنلاین معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات

برگزاری رویداد آنلاین معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات رهاتل: هم زمان با برگزاری رویداد «معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات»، ۲۲ شركت دانش بنیان برای مشاركت در پروژه های تحقیق و توسعه همراه اول در حوزه امنیت فناوری اطلاعات اعلام آمادگی كردند.


به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، بنابراعلام همراه اول، رویداد آنلاین معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات (افتا) روز یکشنبه ۱۶ شهریورماه با همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و با مشارکت همراه اول انجام شد.
در این رویداد که با حضور حدود ۲۵۰ شرکت فعال حوزه امنیت فناوری اطلاعات و نمایندگانی از بخش های حاکمیتی، دولتی و خصوصی برگزار شد، سیاوش بیات سرمدی معاون هوشمندسازی و راهکارهای دیجیتال و علیرضا نوروزی مشاور رئیس مرکز تحقیق و توسعه اپراتور اول به ارائه مسئله های فناورانه همراه اول پرداختند.
ابزار تشخیص تهدیدات داخلی، تشخیص زودهنگام رخدادهای امنیتی بوسیله شبکه های اجتماعی، قابلیت تحلیل امنیتی آگاه از کسب‎ و کار و سامانه مدیریت چرخه عمر برنامه کاربردی با تمرکز بر جنبه های امنیتی بعنوان بعضی از مسئله های فناورانه شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام گردید.
شرکت کنندگان در این رویداد سه روزه بعد از استماع ارائه نمایندگان اپراتور اول تلفن همراه، نسبت به تحلیل وضعیت و مسئله های اعلام شده، جمع بندی های لازم را انجام داده و در آخر ۲۲ شرکت فعال در این عرصه، نسبت به همکاری با همراه اول رسما اعلام آمادگی کردند.
این رویداد مجازی که بمنظور شبکه سازی و بهره مندی از توان شرکت های دانش بنیان برای رفع چالش های حوزه امنیت فناوری اطلاعات در حال برگزاری است، علاوه بر تحلیل جایگاه امنیت در اپراتورها، به بررسی امنیت در بانک ها، فضای مجازی، شبکه های کنترل صنعتی و بلاکچین را نیز خواهد پرداخت.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/06/18
13:36:00
5.0 / 5
2052
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات