رهاتل

پلی استیشن ۵ انتقال به بخش های مختلف بازی را ساده می كند

پلی استیشن ۵ انتقال به بخش های مختلف بازی را ساده می كند رهاتل: كنسول بازی جدید سونی موسوم به پلی استیشن 5 دارای قابلیت منحصر به فردی است كه انتقال به بخش های مختلف بازی های ویدئویی را پیش از اتمام مراحل قبلی ممكن می كند.به گزارش حبرگزاری مهر به نقل از اسلش گیر، روند عادی اجرای بازی های ویدئویی مبتنی بر پشت سرگذاردن مرحله به مرحله بازی های مختلف است، اما در کنسول پلی استیشن ۵ این وضعیت نیز تغییر می کند و کاربران می توانند در صورت تمایل به قلب بازی های گوناگون منتقل شوند.
وقتی کاربران اجرای یک بازی را در کنسول های بازی مختلف انتخاب می کنند، باید آنرا از ابتدا به پیش ببرند و مراحل گوناگون را به پایان برسانند. در نهایت پس از طی مراحل مختلف یک بازی به پایان می رسد. اما پلی استیشن ۵ دارای قابلیتی موسوم به فعالیت هاست که انتقال به بخش های متنوع بازی ها پیش از اتمام مرحله قبلی را ممکن می کند.
البته اینکه انتقال مورد اشاره چگونه صورت می گیرد و آیا کاربران بازی ها در این مورد آزادی عمل دارند یا خیر هنوز به صورت یک راز باقی مانده و بعید بنظر می رسد تا زمان ارائه کنسول پلی استیشن ۵ مشخص شود. این توانایی می تواند روش اجرای بازی های چندکاربره یا ماموریت های بازی های گوناگون را متحول کند.


منبع:

1399/05/10
23:14:00
5.0 / 5
2167
تگهای خبر: كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات