رهاتل

مشاركت جمعی برای شكست كرونا در گروه های لطمه پذیر با همكاری شاتل

مشاركت جمعی برای شكست كرونا در گروه های لطمه پذیر با همكاری شاتل رهاتل: شبكه تلفن همراه شاتل موبایل از كمپین خیریه مهربانه برای تهیه اقلام بهداشتی بمنظور مبارزه با شیوع ویروس كرونا برای گروه های لطمه پذیر حمایت می كند.به گزارش رهاتل به نقل از مهر، با توجه به این كه این روزها شیوع ویروس كرونا به دغدغه اصلی خیلی از افراد بدل شده و در این میان به سبب كمبود و گرانی اقلام بهداشتی و ضدعفونی كننده، خیلی از گروه های لطمه پذیر جامعه از دسترسی به این اقلام محروم شده اند، شاتل موبایل از پروژه جدید خیریه مهربانه بمنظور تامین اقلام بهداشتی برای خانواده های لطمه دیده حمایت می كند.
در این پروژه خیریه، سرمایه تامین شده صرف خرید اقلام بهداشتی نظیر ماسك، دستكش لاتكس، دستكش نایلونی، مواد ضدعفونی كننده دست و سطوح، شوینده، پد الكلی، دستمال كاغذی و سایر ملزومات شده تا در دسترس خیلی از گروه های لطمه پذیر، همچون خانواده های كم بضاعت، كودكان كار و افراد كم توان قرار گیرد.
شاتل موبایل امیدوار است با پشتیبانی از این پروژه خیریه، جمع آوری كمك های نقدی كاركنان و مشتركین سیمكارت هایش و گسترش این مشاركت جمعی، در مبارزه با شیوع ویروس كرونا، به سهم خود به سلامت هموطنان كمك كرده و باری از دوش جامعه پزشكی كشور بردارد.
برای مشاركت در پروژه خیریه و كمك به خرید اقلام بهداشتی ویژه گروه های لطمه پذیر و كم بضاعت برای مقابله با كرونا، به وب سایت خیریه مهربانه به آدرس www.mehrabane.ir بازگشت كنید.
مهربانه اولین پلت فرم تامین سرمایه جمعی (كرادفاندینگ) با هدف جمع آوری مبالغ مورد نیاز برای موسسات خیریه رسمی است. مهربانه در ضمن ۴ سال فعالیت خود، بیش از ۲۱۰ پروژه موفق، همكاری با ۷۴ موسسه خیریه، فعالیت در ۲۰ استان و جمع آوری بیش از ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان كمك به صورت كرادفاندینگ را در كارنامه خود دارد.


منبع:

1398/12/19
23:26:31
5.0 / 5
4074
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات