رهاتل
علیرغم محدودیت در برخی شبكه ها؛

پیام های پشتیبانی از شهید قاسم سلیمانی توئیتر و اینستاگرام را پر كرد

پیام های پشتیبانی از شهید قاسم سلیمانی توئیتر و اینستاگرام را پر كرد به گزارش رهاتل باوجود خباثت و شیطنت مدیران توئیتر و اینستاگرام، انبوهی از پیام های ایرانی ها از سراسر جهان برای پشتیبانی از سردار شهید قاسم سلیمانی در شبكه های اجتماعی مذكور انتشار یافته است.به گزارش رهاتل به نقل از یاهونیوز، ده ها هزار پیام در پشتیبانی از سردار شهید قاسم سلیمانی همراه با تصاویری از ایشان در اینستاگرام و توئیتر انتشار یافته است. این در شرایطی است كه بعضی از این شبكه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام با سرعت فراوان برای حذف این نوع مطالب تلاش می كنند.
یاهو نیوز انتشار گسترده تصاویر سردار شهید قاسم سلیمانی را تبلیغات هماهنگ شده توصیف كرده و افزوده كه بیشتر از ۲۱ هزار پست اینستاگرامی با هشتگ انتقام سخت یا hardrevenge هم روز جمعه در اینستاگرام انتشار یافته است. همینطور ۷۰۰۰ حساب كاربری در توئیتر هم مطالب زیادی را تنها در این حوزه منتشر نموده اند.
علاوه بر تصاویر سردار شهید قاسم سلیمانی، ایرانی ها تصاویری از تابوت های سربازان آمریكایی را هم منتشر نموده اند. همچون دیگر ابتكارهای ایرانی ها بازنشر تصاویری از فرماندهان نظامی ارشد ارتش تروریست آمریكاست كه بر روی چهره های آنها عبارت بزودی به سراغتان می آییم درج شده است.

لی فاستر از مؤسسه امنیتی فایرآی در این مورد ادعا كرده است: تنها ۲۵۰ حساب كاربری پس از ترور قاسم سلیمانی در اینستاگرام بوجود آمده و البته حساب های كاربری زیادی هم پس از تشدید تنش بین ایران و امریكا در شبكه های اجتماعی بوجود آمده اند و می توان انتظار داشت كه تلاش ایران برای تأثیرگذاری بر افكار عمومی در ایام آینده و همزمان با وقوع تحولات سیاسی افزایش یابد.
وی افزوده است: به صورت كلی تلاشهای ایران برای تأثیرگذاری بر افكار عمومی از نظر جغرافیایی گسترده تر از كشورهایی مانند روسیه است و آنها مخاطبانی از سراسر جهان دارند. خیلی از توئیت های ایرانی ها كه روز جمعه بارها بازنشر شده اند، به زبان انگلیسی هستند و باهدف انتقال پیام به مخاطبان انگلیسی زبان نوشته شده اند.

1398/10/14
14:12:02
5.0 / 5
4711
تگهای خبر: كاربر , یاهو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات