رهاتل
تعدادی از نمایندگان اعلام كردند؛

شركتهای فناوری آمریكایی اطلاعات انحصارطلبی خویش را به كنگره دادند

شركتهای فناوری آمریكایی اطلاعات انحصارطلبی خویش را به كنگره دادند به گزارش رهاتل برخی از نمایندگان كنگره آمریكا كه در حال تحقیق در مورد انحصارطلبی شركت های فناوری این كشور هستند اعلام نمودند كه پس از پیگیری های فراوان به اطلاعاتی در این زمینه دست یافته اند.به گزارش رهاتل به نقل از یاهونیوز، نمایندگان كنگره آمریكا از ماه ها قبل خواهان دریافت اطلاعاتی در مورد رفتار انحصارطلبانه شركت های فناوری همچون گوگل، فیسبوك، آمازون و اپل شده بودند. اما این شركت ها در زمینه عرضه این اطلاعات با كنگره امریكا همكاری نمی كردند.
سرانجام تداوم فشارها در این زمینه نتیجه داد و شركت های مورد اشاره بخشی از اطلاعات درخواستی را در اختیار نمایندگان كنگره امریكا قرار دادند.
روز سه شنبه آخرین روز ضرب الاجل تعیین شده از جانب نمایندگان كنگره برای دریافت اطلاعات درخواستی بود و حالا این اسناد به دست كمیته قضایی كنگره رسیده تا آنها بتوانند در مورد انحصارطلبی شركت های فناوری آمریكایی تحقیق كنند.
اعضای این كمیته تصریح كرده اند، انتظار دارند هر چهار شركت تمامی اطلاعات باقی مانده درخواستی را بزودی ارائه نمایند تا مشخص شود رفتار گوگل، فیسبوك، آمازون و اپل در حوزه كسب و كار تاچه حد انحصارطلبانه بوده است.
علاوه بر كنگره امریكا، وزارت دادگستری و كمیسیون فدرال ارتباطات آمریكا هم در حال تحقیق در مورد این مورد است.

1398/07/24
23:38:39
5.0 / 5
4592
تگهای خبر: آمازون , اپل , فناوری , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات