رهاتل
با وضوحی فراتر از ۱۰K؛

تلویزیونی كه در چند ثانیه كوچكتر یا بزرگتر می شود!

تلویزیونی كه در چند ثانیه كوچكتر یا بزرگتر می شود! رهاتل: یك تولید كننده تجهیزات الكترونیكی از نمایشگری رونمایی كرده كه می توان در چند ثانیه آنرا كوچكتر یا بزرگتر كرد تا منطبق با نیاز كاربر شود.به گزارش رهاتل به نقل از ماشابل تك، سامسونگ پارسال در نمایشگاه محصولات الكترونیكی مصرفی(CES) پارسال از یك تلویزیون «میكرو ال ای دی» عظیم رونمایی نمود. اما در نمایشگاه امسال از یك تلویزیون ۷۵ اینچی ۴K رونمایی كرده كه برای خانه ها مناسب تر است. در این تلویزیون از همان فناوری «میكرو ال ای دی» استفاده میگردد كه در تلویزیون Wall وجود داشت.

به عبارت دیگر همان طراحی ماژولیWall در این نمایشگر وجود دارد و می توان آنرا در هر سایز و وضوح دلخواه شخصی سازی كرد.
در این تلویزیون پنل های میكرو ال ای دی تركیب می شوند تا در چند ثانیه تلویزیونی كوچكتر یا بزرگتر بسازند.
«جان هی هان» رئیس بخش نمایشگر در سامسونگ دراین باره اظهار داشت: این نمایشگر قابل شخصی سازی است و می توان آنرا در هر نقطه ای از خانه قرار داد. اگر ماژول های بیشتری به این نمایشگر ۷۵ اینچی اضافه نماییم، دستگاه را می توان به ۸۰ یا ۹۰ اینچ رساند.
با افزایش سایز، تعداد پیكسل های تلویزیون باز بیشتر میگردد و این به معنای افزایش وضوح تصویر است. «هان» در رونمایی نمایشگر اظهار داشت: تماشاچیان دیگر مجبور نیستند فقط به وضوح ۴K یا ۸K اكتفا كنند.

در عوض صاحبان تلویزیون های میكرو ال ای دی می توانند تلویزیون ایده آل خودرا برای فضای شخصی شان طراحی نمایند. به قول «هان» طراحی قابل شخصی سازی تلویزیون به افراد این امكان را می دهد تا تصویری با وضوح، ۴K، ۶.۵K، ۸K و حتی ۱۰K و فراتر از آن تماشا كنند.
البته هان جزئیات بیشتری درباره محتویاتی كه در نمایشگرهایی با كیفیت وضوح ۸K و ۱۰K قابل مشاهده می باشد، عنوان نكرد.
جالب آنكه شخصی سازی میكروال ای دی چند ثانیه بیشتر طول نمی كشد. در نمایشگاه یكی از كارمندان ساسوسنگ ماژول های میكروال ای دی مربع شكل را بدون هیچ ابزار مخصوصی اضافه یا كاهش داد.

1397/10/17
13:53:25
5.0 / 5
4747
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات