رهاتل

آغاز ثبت نام در پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه شریف

آغاز ثبت نام در پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه شریف به گزارش رهاتل ثبت نام در پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات (ITEEKEND 5) باشگاه كسب و كار دانش بنیان دانشگاه صنعتی شریف شروع شد.


به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (IT Weekend 5) با همكاری مركز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مركز تحقیقات و مخابرات كشور، سازمان نظام صنفی كامپیوتری در تاریخ 4 بهمن ماه امسال در محل باشگاه كسب وكار دانش بنیان دانشگاه صنعتی شریف و با نگاه تخصصی بر روی مسائل روز دنیای فناوری اطلاعات برگزار می گردد.
در این رویداد افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان های موفقیت و شكست های خودرا در غالب سخنرانی های كوتاه برای مخاطبین مطرح می كنند. سخنرانی ها به سبك كنفرانس های TEDx انجام شده و سپس اتمام رویداد در غالب كلیپ های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس های اشتراك ویدئو و شبكه های مجازی به اشتراك گذاشته می شوند.
همین طور در حاشیه این سخنرانی ها پنل های تخصصی، پنل های چالشی و كارگاه آموزشی باز برگزار می گردد.
هدف اصلی برگزاری این رویداد، انتقال تجربه بزرگان و احداث انگیزه برای تولید كسب وكارهای نوین و خلاقانه در حوزه ITC است.

سپس اتمام رویداد به كلیه شركت كنندگان گواهی حضور از جانب دانشگاه صنعتی شریف اعطا خواهد شد.
ثبت نام انفرادی از راه وب سایت رسمی جشنواره به آدرس http: //itweekend.ir انجام میگردد. علاقه مندان در صورتیكه قصد ثبت نام به صورت گروهی ( 3 نفر به بالا ) را دارند باید با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن 140 118 95 021 تماس بگیرند.1397/10/13
13:58:05
5.0 / 5
4532
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات