رهاتل

غول آلمانی لوازم خانگی به سمت خودروهای خودران می رود

غول آلمانی لوازم خانگی به سمت خودروهای خودران می رود به گزارش رهاتل شركت بوش آلمان می خواهد بر روی فناوری خودروهای خودران و بكارگیری سیستم های دیجیتال سرمایه گزاری نموده و نقش خویش را در آینده صنعت خودروسازی و حمل و نقل پاك ایفا كند.به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، از آنجایی كه این روزها فناوری خودروهای خودران از استقبال بی نظیری از جانب شهروندان و شركت های فعال در صنعت خودروسازی برخوردار شده اند، حالا به نظر می آید شركت های بیشتری درصدد ورود به عرصه فناوری تولید و توسعه خودروهای خودران هستند و در این خصوص اعلام آمادگی كرده اند.

شركت بوش آلمان كه یكی از بزرگترین شركت های فعال در زمینه تكنولوژی، سیستم های دیجیتال و دستگاههای برقی و الكتریكی به حساب می آید، حالا به نظر می آید تصمیم گرفته است كه بر روی توسعه فناوری خودروهای خودران تمركز كرده و با توسعه خط تولید و فناوری های مربوط به آن، به گسترش روزافزون و استقبال مردم از وسائل نقلیه پاك و دوستدار محیط زیست كمك بسزایی كند.

بوش كه الان با توسعه و عرضه سیستم های ترمز ضد قفل (ABS) و سیستم محركه برقی و كامپیوتر های پردازش اطلاعات توانسته است جایگاه مناسبی را برای خود دست و پا كند، ازاین رو به نظر می آید كه می خواهد در زمینه سخت افزار خودرو و صنعت خودروسازی هم ورود پیدا كند

بوش همینطور از طرح مفهومی خودروی الكتریكی و خودران خود رونمایی كرده است كه ظرفیت چهار سرنشین با فضای داخلی نسبتا بزرگی داشته و نمایشگرهای سیستم اطلاعاتی و سرگرمی آن هم شبیه به یك تبلت بوده و برای سرنشینان اوقات خوشی را به ارمغان خواهد آورد.

در این خودرو همینطور امكان اتصال به اینترنت وای فای هم وجود دارد كه كاربران قادر خواهند بود تمامی فعالیت های موردنیاز خویش را با استفاده از آن انجام دهند.

به طور كلی بوش با رونمایی از این محصول اعلام نموده است كه سیستم های دیجیتالی بكار رفته در خودروی خودران و الكتریكی به قدر هوشمند است كه می توان عنوان خودران بودن را با جرات و جسارت بسیار بیشتری نسبت به سایر رقبای كنونی بكار برد.

شركت بوش (Bocsh) آلمان كه در زمینه تولید لوازم خانگی و سیستم های اتوماتیك فعالیت های موفقیت آمیز و گسترده ای را در جهان دارد، حالا اعلام آمادگی كرده است تا بتواند در كنار سایر غول های تكنولوژی جهان همچون گوگل و اوبر در صنعت خودروهای خودران هم فعال باشد.

البته خیلی از تحلیلگران بر این باورند كه بوش همواره بر روی پروژه های خودروهای خودران فعال بوده است، اما حالا اعلام نموده است كه ایمنی خودروها اولین اولویت و رویكرد پیش روی بوش برای توسعه فناوری خودروهای خودران به حساب می آید.

1397/09/28
20:33:16
5.0 / 5
4596
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات