رهاتل

افزایش همكاری های ایران با ارمنستان

افزایش همكاری های ایران با ارمنستان به گزارش رهاتل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح كرد: توسعه روابط تجاری بین ایران با ارمنستان از جمله در حوزه دفاع سایبری بین ایران و ارمنستان، افزایش تبادلات پستی و توسعه دیتاسنترها در دستور كار می باشد.


محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به دیدار با رییس حمل و نقل و ارتباطات ارمنستان گفت: ملاقات با رییس حمل و نقل و ارتباطات ارمنستان بسیار سازنده و مناسب بود. طی این دیدار همكاری‌های جاری میان ایران و ارمنستان مرور و توسعه روابط تجاری در حوزه‌های مورد علاقه در دستوركار قرار گرفت.
وی ادامه داد: یكی از پروژه‌های مورد بحث، ترانزیت ارتباطات عراق به اروپا است كه ارمنستان علاقه دارد به تركمنستان نیز راه یابد. همچنین توسعه روابط تجاری بین ایران با ارمنستان از جمله در حوزه دفاع سایبری بین ایران و ارمنستان، افزایش تبادلات پستی و توسعه دیتاسنترها در دستوركار است.
وزیر ارتباطات تاكید كرد: به منظور بازدید از شركت‌ها و فعالان حوزه ارتباطات و مخابرات ایران از رییس حمل و نقل و ارتباطات ارمنستان به همراه هیات همراه دعوت شده است تا در نمایشگاه صنایع مخابراتی و ارتباطی ایران با نام تلكام حضور داشته باشند.
آذری جهرمی با ابراز امیدواری نسبت به دیدار با رییس حمل و نقل و ارتباطات ارمنستان اظهار داشت: مذاكرات بسیار خوبی انجام شده است و امیدواریم تا بعد از مدتی بعد از انجام توافقات، سطح همكاری‌های بین ایران و ارمنستان افزایش و توسعه یابد.
1396/07/17
22:47:23
5.0 / 5
4648
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات