رهاتل
رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف كنندگان خوزستان:

اهداف طرح رجیستری به صورت نسبی محقق شده است

اهداف طرح رجیستری به صورت نسبی محقق شده است رهاتل: رئیس انجمن پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان خوزستان با بیان این كه آنچه اهداف اجرای طرح رجیستری موبایل در داخل كشور بوده تا كنون به صورت نسبی محقق شده است، اظهار داشت: هم اكنون شاهد كم شدن قاچاق موبایل در ایران هستیم و شركت های داخلی مجبور هستند از مجاری قانونی نسبت به واردات و خرید گوشی اقدام نمایند.علی محمد رحمانی زاده در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: طرح رجیستری گوشیهای همراه یك طرح خیلی خوب است كه از قاچاق موبایل جلوگیری می كند و به سود اقتصاد كشور است.

وی اضافه كرد: طرح رجیستری موبایل در ایران كمك می نماید تا همه گوشیهای موبایل از مجاری قانونی وارد كشور شوند و دیگر شاهد قاچاق موبایل در ایران نباشیم.

رئیس انجمن پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان خوزستان خاطرنشان كرد: هم اكنون شاهد آن هستیم خیلی از شركت ها در كشور برای دریافت نمایندگی برندهای مختلف گوشی موبایل، درخواست دارند و این مساله سبب شكسته شدن انحصار واردات می گردد و خیلی خوب است.

رحمانی زاده بیان كرد: این كه شركت های مختلف برای دریافت نمایندگی گوشیهای تلفن همراه درخواست دارند، یعنی شاهد كم شدن قاچاق موبایل در ایران هستیم و شركت های داخلی مجبور هستند تا از مجاری قانونی نسبت به واردات و خرید گوشی اقدام نمایند.

وی اظهار داشت: در اجرای طرح رجیستری اگر انحصار واردات از بین برود، قدرت رقابت بالاتر خواهد رفت و این مساله به سود مصرف كننده است اما انحصار واردات گوشی به ضرر مصرف كننده است و هیچ شركتی نمی تواند با شركت دیگر رقابت كند.

رئیس انجمن پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان خوزستان تصریح كرد: آنچه اهداف اجرای طرح رجیستری موبایل در داخل كشور بوده تا كنون به صورت نسبی محقق شده است.
1397/02/03
13:03:59
5.0 / 5
5201
تگهای خبر: موبایل , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات