رهاتل

گوگل اپلیكیشن های تولید شناسه های جعلی را حذف نمود

گوگل اپلیكیشن های تولید شناسه های جعلی را حذف نمود رهاتل: شركت گوگل در حال پاك سازی فروشگاه اینترنتی پلی استور از برنامه و اپلیكیشن های تولید شناسه های جعلی است.به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، بعد از آنكه گوگل بیش از ۷۰۰ هزار برنامه را كه با سیاست پلی استور در تضاد بوده اند، حذف نمود، این شركت همچنان به پاك سازی بعضی از برنامه ها در فروشگاه اینترنتی خود ادامه می دهد. اكنون شركت گوگل در حال حذف كردن برنامه های تولید «شناسه های جعلی» است. این برنامه ها شامل برنامه های جعل شماره های بیمه، شماره های گواهینامه های رانندگی، تولید اعداد و هرگونه برنامه دیگری كه اطلاعات جعلی تولید می كند، خواهد شد.

این پاك سازی در گوگل پلی استور به دنبال تغییر سیاست توسعه دهندگان گوگل صورت گرفته است. گوگل در سیاست جدید خود اعلام نمود: ما از برنامه هایی كه برای كمك به گمراه كردن افراد همچون برنامه هایی كه به تولید كارت های شناسایی، شماره های تامین اجتماعی، گذرنامه ها، گواهی ها، كارت های اعتباری و شماره های گواهینامه رانندگی استفاده می شوند، حمایت نمی نماییم.

با این حال، همچنان مشخص نمی باشد چه آینده ای در انتظار توسعه دهندگان این برنامه ها خواهد بود. اما اگر مبنا را پاك سازی پیشین پلی استور قرار دهیم، پیش بینی می گردد گوگل دسترسی بعضی از این توسعه دهندگان را هم مسدود كند.
1397/01/22
14:51:03
5.0 / 5
5283
تگهای خبر: اپل , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات