رهاتل

تعویق بازگشایی دفاتر آمریکایی شرکت مادر فیسبوک

تعویق بازگشایی دفاتر آمریکایی شرکت مادر فیسبوک به گزارش رهاتل مِتا پلتفرمز (شرکت مادر فیس بوک) تاریخ بازگشایی دفاتر آمریکایی خویش را به تعویق انداخت و دریافت دوز تقویت کننده واکسن کووید ۱۹ را برای کارمندانی که به محل کار برمی گردند، الزامی کرد.به گزارش رهاتل به نقل از ایسنا، این غول فناوری اعلام نمود برای کارمندانی که به محل کار برمی گردند، تاریخ بازگشایی از ۳۱ ژانویه به ۲۸ مارس به تعویق افتاده است. همه کارکنانی که به محل کار برمی گردند، باید مدرک دریافت دوز تقویت کننده واکسن کووید ۱۹ را ارائه نمایند. این شرکت وضعیت شیوع واریانت اُمیکرون را به دقت زیر نظر دارد. مِتا هم اکنون همه کارمندان آمریکایی خویش را که به محل کار برمی گردند، ملزم کرده است واکسینه شوند.

کارمندان تا ۱۴ مارس فرصت دارند برای بازگشت به محل کار یا درخواست دورکاری کامل یا درخواست برای کار کردن از خانه به شکل موقتی درخواست کنند.

سخنگوی شرکت مِتا پلتفرمز اعلام نمود کارمندانی که به علل پزشکی یا مذهبی واکسینه شده اند، می توانند برای دورکاری درخواست کنند. کارمندانی که هیچ اقدامی نکنند، امکان دارد با تدابیر انضباطی شامل خاتمه خدمت روبرو شوند. مشخصا این اقدام نهایی در برابر کسانی خواهد بود که حاضر نیستند واکسینه شوند.

شرکتهای آمریکایی به دنبال افزایش موارد مبتلا شدن به واریانت اُمیکرون، واکسیناسیون کووید ۱۹ را برای کارمندانشان الزامی اعلام نموده و طرحهای بازگشت به محل کار را به تعویق انداخته اند.

سیتی گروپ هفته گذشته اعلام نمود کارکنان آمریکایی که تا ۱۴ ژانویه در مقابل کووید ۱۹ واکسینه نشده باشند، به مرخصی بدون حقوق می روند و در انتها ماه اخراج می شوند.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت مادر فیسبوک، اینستاگرام و واتس اپ در دسامبر گزینه ای برای به تعویق انداختن بازگشت به محل کار عرضه نمود.
1400/10/21
23:20:01
5.0 / 5
244
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات