رهاتل

گسترش شبکه تلفن ثابت در ۲ شهرستان خوزستان

گسترش شبکه تلفن ثابت در ۲ شهرستان خوزستان به گزارش رهاتل، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و ارتقای شبکه تلفن ثابت در ۲ شهرستان خوزستان اطلاع داد و اظهار داشت: این اقدام سبب عرضه خدمات پیشرفته تر و به روزتر بر بستر شبکه خواهد شد.رحیم فلاح زاده در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با نصب تجهیزات فنی و پیشرفته مخابراتی، شبکه تلفن و دیتای ثابت در مرکز مخابرات سوم خرداد شهرستان خرمشهر توسعه و ارتقا یافت.

وی اضافه کرد: این اقدام به منظور توسعه ارتباطات و بهره مندی شهروندان از خدمات نوین ارتباطی تلفن ثابت و عرضه خدمات مطلوب و باکیفیت به مشترکان انجام شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اشاره به اینکه در این طرح پروژه برگردان کافوهای مسی به نوری و نصب تجهیزات کافوی نوری پیشرفته اجرایی شده است، اظهار داشت: با اجرای این طرح امکان دسترسی مشترکان به اینترنت خانگی با سرعت های بالا در این منطقه فراهم گشته است.

فلاح زاده اظهار نمود: مشترکان تلفن ثابت واقع در محدوده مرکز مخابراتی سوم خرداد می توانند با مرکز تلفن ۲۰۲۰ تماس گرفته و نسبت به دریافت خدمات دیتای ثابت پهن باند مبتنی بر فیبر نوری ADSL، VDSL و FTTH اقدام نمایند.

وی افزود: همینطور با نصب و راه اندازی کافوی نوری پیشرفته مرکز امام خمینی (ره)، شبکه تلفن و دیتای ثابت مشترکان در محدوده بازار امام رضا (ع) خرمشهر ارتقا یافت و امکان دسترسی این مشترکان به اینترنت خانگی با سرعت های بالا فراهم گشته است.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان ضمن اشاره به دیگر اقداماتی که برای توسعه شبکه تلفن ثابت در خرمشهر انجام گرفته است، اظهار داشت: با اصلاح و رفع خرابی از پست های کافو شماره ۳۹، شبکه تلفن ثابت در مرکز مخابرات امام خمینی (ره) خرمشهر بهینه سازی و بهسازی شد.

وی اضافه کرد: عملیات توسعه زیرساخت شبکه تلفن ثابت به منظور بهره مندی و دسترسی شهروندان بهبهانی در بعضی مناطق جدید در محدوده مرکز مخابراتی امام رضا (ع) این شهرستان بعد از تأمین تجهیزات انجام شد.

فلاح زاده خاطرنشان کرد: بعد از واگذاری زمین به مالکین جدید و مدفون ماندن کابل های مخابراتی در زیر ساختمان های منازل، شهروندان ساکن در این خیابان سال ها از داشتن خط تلفن ثابت محروم بودند که بعد از پیگیری و تأمین تجهیزات کابل، عملیات توسعه زیرساخت های شبکه تلفن ثابت انجام شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان افزود: همینطور عملیات بازسازی تجهیزات نصب شده زیرزمینی و برگردان تجهیزات مخابراتی (کافوهای نوری) بر روی سیستم سوییچ ZTE شبکه تلفن ثابت در مرکز تلفن شهدای پیروز بهبهان ارتقا یافت.

وی اظهار نمود: توسعه و ارتقای شبکه تلفن ثابت با هدف عرضه خدمات مطلوب و باکیفیت به مشتریان تجاری و در جهت جلب رضایت مندی مشترکان، بهینه سازی شبکه تلفن ثابت در محدوده مرکز مخابراتی شهدای پیروز انجام شد.
1401/12/28
07:49:51
5.0 / 5
211
تگهای خبر: اینترنت , تلفن , خدمات , دیتا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
RahaTel
rahatel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رهاتل محفوظ است

رهاتل

مخابرات و ارتباطات